İpekyolu Belediyesi Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Van'ın İpekyolu Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerdeki öğrencilerle bir araya geldi.
Duygu Şahinbaş
Van’ın İpekyolu Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri organizasyonuyla, Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında kırsal mahallelerde bulunan, Kavuncu Ali Çavuş İlkokulu, Köşebaşı İlkokulu, Değirmen İlkokulu, Sarmaç İlkokulu ve Kıratlı Selahattin Ülkümen İlkokulunda bulunan öğrencilere ziyaretler gerçekleştirdi ve onlara çeşitli ikramlarda bulundu.
İPEKYOLU’NDAN SİNEMA ETKİNLİĞİ
İpekyolu Belediyesi tarafından 25 Ekim Çarşamba (Bugün) saat: 15.30’da Berivan Kültür ve Sanat Merkezi’nde sinema etkinliği düzenlenecek.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl kutlamaları kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Berivan Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen film gösterisine tüm çocuklar davetlidir.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)