İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanları göreve başladı
31 Mart 2024 Mahalli idareler seçimlerinde Van'ın İpekyolu ilçesi zafere ulaşan DEM Parti adayları mazbatalarını alarak göreve başladı.
31 Mart yerel seçimlerinde DEM Parti’den Van’ın İpekyolu ilçesi Eşbaşkan adayları olarak gösterilen Cevdet Altındağ ve Canan Uzunay, 78.851 oy alarak %58,26 ile sandıktan 1. Çıkarak İpekyolu Belediye Başkanlığına seçildi.
Van’da gerçekleşen mazbata teslim töreninden sonra kalabalık eşliğinde yürüyerek İpekyolu Belediye Binasına gelen Eşbaşkan Cevdet Altındağ ve Canan Uzunay, Partililerle birlikte Belediye Başkanlığı makamına geçerek mühürü teslim aldı.
Cevdet Altındağ ve Canan Uzunay’ın mazbata alma törenine meclis üyeleri ve partililer katıldı. Mazbata alım töreninin ardından ile hatıra fotoğrafı çekildi.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)