İlk okul mezunlarına müjde Yüzlerce personel alınacak

KPSS şartı aranmayan işler dikkat çektiği gibi ilgi de büyük oluor. En az ilkokul mezunu iş arayanlardan personel alımları yapılacak.

İlk okul mezunlarına müjde Yüzlerce personel alınacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milyonlarca vatandaş iş ararken bazen aradığını bulamıyor bazende gelen fırsatı geri tepiyor. İşte fırsat hem KPSS şartı yok hem de en az ilk okul mezunu yüzlerce personel alımı yapılacak.İŞKUR üzerinden yapılan duyuru sonrası başvurular başladı. Başvuru süresinin bitmesine sayılı günler kaldı. İşte ayrıntılar...
İş arayan milyonlarca insanın gündeminde bu alımlar yer alıyor. Elinizi çabuk tutun başvuruya sadece 3 gün kaldı. İşte ayrıntılar...

En az ilk okul mezunu ve KPSS şartı yok
TÜRKŞEKER yüzlerce personel alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından açıklanan  alımlarına dair başvuru şartları ve süreci başladı ve sayılı günler kaldı bitmesine. Yayımlanan Personel alım ilanına göre TÜRKŞEKER bünyesine 12 farklı alanda personel alımları yapılacak.

613 personel alımının yapılacağı açıklanırken kişilerin gerekli nitelikleri sağlaması halinde başvuru yapabilecekler. Alınacak personele dair başvuru detayları belli oldu.

Hangi il ve hangi bölümden alım yapılacak? 

ekran-resmi-2023-09-10-00-08-51.png

ALIM YAPILACAK İLLER VE KONTENJAN
Birçok ilden personel alımı yapılacak. İşte personel alımlarının yapılacağı iller şu şekilde: Ağrı, Ankara, Burdur, Elazığ, Erciş, Ereğili, Eskişehir, Ilgın, Kars, Kastamonu, Malatya, Susurluk, Uşak, Yozgat.

HANGİ BÖLÜMDEN KAÇ KİŞİ ALINACAK?

 288 Mekatronik Bakım Onarım Teknisyeni,
81 Bilgisayarlı Makine Teknisyeni,
81 Makine Teknisyeni,
80 Kimya Teknisyeni,
27 Makine Bakım Onarım Teknisyeni,
21 Elektrik Teknisyeni,
15 Tarım Makinaları Teknisyeni,
10 İnşaat Teknisyeni,
5 Bilgisayar Teknisyeni,
2 Mekaniker Buhar Kazanları Teknisyeni,
2 Metal Teknolojisi Teknisyeni,
1 Endüstriyel Otomasyon Teknisyeni
BAŞVURULAR NASIL VE NEREDEN YAPILIYOR?
TÜRKŞEKER'in bünyesine alınacak 1 yıl ile 6 ay arasında değişiklik gösterecek olan 613 geçici işçi alımı yapılacak. Başvuru işlemleri dün başladı. Detaylar ile birlikte İŞKUR üzerinden başvuru yapılabilecek. Başvuru yapmak isteyenler 15 Eylül 2023 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bakmadan Geçme