İki iddialı dizinin fişi çekildi! Final yapacaklar

TRT 1 ekranlarında yaz boyunca yayınlanan iki yaz dizisi final yapıyor. Yaz başında başlayan Hayatımın Neşesi dizisinin ardından  Benim Güzel Ailem'de final yapacak. Benim güzel  ailem dizisi 22. Bölümle ekranlara veda ederken, Hayatımın Neşesi bugün final yapacak.

TRT 1 yaz başında yayınlanmaya başlayan iki dizisi için final kararı aldı. Kanal Hayatımın Neşesi'nin ardından Benim Güzel Ailem dizisinin de fişini çekti.

EKRANA VEDA EDECEK

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, kanaldan ilk olarak Hayatımın Neşesi dizisi için final kararı alındı ve dizi bugün son bölümüyle ekrana gelecek. TRT Benim Güzel Ailem dizisi için de final kararı aldı. Levent Türkan'ın yönettiği, Baykut Badem'in yazdığı dizi 22. bölümde ekrana veda edecek.

ÇARŞAMBA GECESİ SEYİRCİYLE BULUŞUYORDU

Çarşamba günleri seyirciyle buluşan Benim Güzel Ailem dizisinin kadrosunda Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Ufuk Özkan, Melis Babadağ, Aycan Koptur, Nergis Kumbasar, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç, Münire Apaydın, Emre Akkuş, Toprak Can Adıgüzel, Ebrar Karabakan, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal, Özlem Kaplan ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu rol alıyor.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme