HÜDA PAR'ın seçim çalışmaları sürüyor

HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Mehdi Oğuz ve Muradiye Belediye Başkan adayı Kazım Bilici, seçim çalışmaları kapsamında Muradiye'de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Van’da 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde hareketli günler yaşanıyor. HÜDA PAR'ın Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Mehdi Oğuz ve Muradiye Belediye Başkan adayı Kazım Bilici, seçim çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde esnafı ziyaret etti.

İlçe Başkanı Veysi Ceyhaner ve birçok partiliyle birlikte esnafı ziyaret eden Oğuz ile Bilici, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan seçimler için destek istedi.

HÜDA PAR’ın adaylarına yoğun ilgi gösteren Muradiye halkı, destek sözü verdi. Kazım Bilici, her bir esnafı tek tek ziyaret ederek, ilçenin sorunlarını dinlediğini ve çözüm için projeler hazırladıklarını belirtti.

Daha yaşanılabilir bir Muradiye için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Bilici, halkın yoğun teveccüh gösterdiğini söyledi.

Büyükşehir ve Muradiye adaylarının kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, HÜDA PAR'ın siyasi duruşunu takdir ettiklerini belirtti.

Muradiye Belediye Başkan adayı Bilici’yi her zaman yanlarında gördüklerini söyleyen Muradiyeliler,  seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi.
 

Yorumlar 1
Mümin 01 Mart 2024 16:16

inşallah alacağımız başkanlıklarla güçlenerek, kadını erkeğin önüne geçiren yasayı kaldırtacağız..

Bakmadan Geçme