HÜDA PAR Edremit Belediye Başkan adayı Erdal Sümen çalışmalarını sürdürüyor

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren HÜDA PAR Edremit Belediye Başkan adayı Erdal Sümen, çarşı esnafının sorun ve taleplerini dinleyerek kazanmaları durumunda çözüme yönelik projelerini anlattı.

HÜDA PAR Edremit Belediye Başkan adayı Erdal Sümen, Çatak Belediye Başkan adayı Muhammet Gültepe, İlçe Başkanı Murat İtah ve teşkilat üyeleriyle birlikte seçim çalışmaları kapsamında, Edremit merkez çarşı esnafını ziyaret etti.

Ziyaretlerde esnafın ve vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Sümen, HÜDA PAR'ın misyonunu ve seçildikleri takdirde yapacakları hizmetleri anlatarak, destek talebinde bulundu.  

 Sümen, "Hem il hem ilçe başkanlıklarımıza yapılan ziyaretlerde hem de bizim yaptığımız ziyaretlerde halkımız bizi bizden dinledikçe ve partimizi tanıdıkça partimize olan ilgi ve teveccühleri artıyor. Allah'ın izniyle HÜDA PAR'ın güneşi doğmuştur ve halkımızda bunun farkındadır. Çünkü yaptığımız ziyaretlerin çoğunda halkımız bu sefer HÜDA PAR diyeceklerini belirtiyorlar" ifadelerini kullandı.
 

Bakmadan Geçme