HÜDA PAR Büyükşehir adayı Oğuz projelerini açıkladı

HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz, Van'ın sorunlarına derman olacak projelerini duyurdu.

Kentin yaşadığı sorunlara çözüm olacak vizyon projelerini açıklayan HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz, yıllardır hizmetten yoksun kalan Van’ın hak ettiği belediyeciliğe HÜDA PAR ile kavuşacağını belirtti.  

“DEĞİŞİM VAKTİ GELDİ, HİZMETLERİN TAMAMI BİZİMLE OLUR”

Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Mehdi Oğuz, “Sorunlar belli çözümler belli. Yıllardır hizmetten yoksun olan halkımız HÜDA PAR'ın belediyecilik anlayışına ihtiyacı vardır. İlimizin İki sınır kapısı var ve ciddi bir ticaret potansiyeline sahip olmasına rağmen işsizlik oranı iller sıralamasında ilk 3'te yer almaktadır. Bunun yanı sıra biz Vanlıların değimiyle Van denizimiz şifalı suyuyla turizme katkı sağlayacak ve şehrimizi turizmin merkezlerinden biri haline getirecek bir potansiyele sahip. Ama maalesef kurumaya terkedilmiş durumda. Tarım ve hayvancılık noktasında da verimli topraklara sahip olan ilimizde, halkımız kırmızı ete hasret kalmış, ihtiyaç olan tarımsal ürünlerinin çoğunu komşu illerden tedarik etmektedir. Bu saydıklarımız sadece sorunlardan birkaç tanesi. Halkımızı tüm bu hizmetlerden mahrum bırakan anlayışın değişme vaktinin geldiğini ve halkımızın özlem duyduğu hizmetlerin tamamı #BizimleOlur diyor halka efendi değil hizmetkâr olacağımızı ilan ediyoruz. ” İfadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
 

Bakmadan Geçme