Hilton'dan Van Gölü'nde tekne turu keyfi

Van'ın ilk 5 yıldızlı oteli Double Tree By Hilton Van Otel, misafirlerine hizmetin en güzelini ve en keyiflisini sunabilmek adına Van Gölü maviliklerinde tur imkanı sağlıyor.

Van’ın gözde turizm merkezlerinden Edremit, sahip olduğu doğal güzellikleri yerli ve yabancı turistlerin tercihi oluyor. Yeşil doğanın yanı sıra Van Gölü’nün eşsiz maviliğinde tekne ile tur atan yerli ve yabancı turistler, günübirlik tatilin keyfini yaşıyor.

Misafirlerinin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Van Gölü’nün eşsiz güzelliğinden faydalanmalarını sağlamak amacıyla tekne turu düzenlediklerini belirten Double Tree By Hilton Van Oteli Satış Sorumlusu Bahar Özvan, “Misafirlerimiz otelimize ait lüks teknemiz ile göl çevresinde eşsiz bir yolculuk yapabilir, Van Gölü’nün turkuaz renkli bakir koylarında demir atabilir ve yüzmek için göle girebilirler. Van Gölü sularında hazır bulunan teknemiz aile ve arkadaş gruplarını bekliyor. Ayrıca teknemizde düğün ve nişan başta olmak üzere özel günlerinizi kutlayabilir, çekimlerini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra grup turlarınız için önce ada ve koyları gezip, sonrasında teknemizde barbekü partileri de verebilirsiniz” dedi.
 

Bakmadan Geçme