Hilton'da görev değişikliği

Van'ın beş yıldızlı otellerinden DoubleTree By Hilton Van Oteli Genel Müdürü İrem Tinli Angün, görevini Bora Öztürk'e bıraktı.

Yaklaşık üç yıldır DoubleTree By Hilton Van Oteli Genel Müdürlüğü görevini yürüten İrem Tinli Angün, görevini meslektaşı Bora Öztürk'e bıraktı. Akay Grubu bünyesinde yıllardır hizmet veren ve sayısız başarılara imza atan Angün, Van'da olmaktan ve Van halkına hizmet vermekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, görevi devrettiği meslektaşı Öztürk'e başarılar diledi.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olup 23 yıldır turizm ve otelcilik sektöründe hizmet verdiğini ifade eden DoubleTree By Hilton Van Oteli Genel Müdürü Bora Öztürk ise daha önce birçok coğrafyada bulunduğunu söyledi. Hilton ailesinde yaklaşık 21 yıldır hizmet verdiğini vurgulayan Öztürk, “21 yıllık deneyimin ardından Double Tree By Hilton Van Hotelde, meslektaşım İrem Tinli Angün'den devraldığım görevime başlamış bulunmaktayım. Daha önce değerli meslektaşımın sürdürdüğü başarılı görevi kaldığı yerden devam ettireceğim. Van'da olmaktan dolayı mutluyum. İnşallah deneyimli ekibimle birlikte burada çok güzel hizmetlere imza atacağız. Ben şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı meslektaşım İrem Tinli Angün'e teşekkür ediyor, hayatında başarılar diliyorum” dedi.


 

Bakmadan Geçme