Yaşam Haber Girişi: 17.08.2020 - 23:59, Güncelleme: 28.01.2021 - 22:53

HALKIN SESİ

 

HALKIN SESİ

Kentinin, mahallesinin, sokağının derdini dert edinenler. Hakkını ve sorumluluğunu bilenler. Sorunu, talebi olanlar. Sesimizi yetkililere duyurmak istiyoruz diyenler. Burası sizin köşeniz.
Değerli Vansesi okurları, Kentinin, mahallesinin, sokağının derdini dert edinenler. Hakkını ve sorumluluğunu bilenler. Sorunu, talebi olanlar. Sesimizi yetkililere duyurmak istiyoruz diyenler. Burası sizin köşeniz. Yazın, anlatın duyuralım. Sizin adınıza takip edelim. vansesigazetesi1@hotmail.com / facebook: vansesi gazetesi/ Tiwitter:@VANSESIGAZETESI   BÜYÜKŞEHİR VE İPEKYOLU BELEDİYELERİNE SESLENİYORUZ Sorunumuzdan önce Van’ın 83 yıllık ilk gazetesi, kentin ve kentte yaşayanların sorunlarını sayfalarına, internet sitesine taşıyarak duyuran Vansesi Gazetesi yönetici ve çalışanlarını kutluyorum. Daha öncede  “Halkın Sesi” köşesi ile okurlarının sesi, gözü, kulağı olan Vansesibu geleneğini sürdürmesiyle memleketimizin sorun ve sıkıntılarının çözümünde öncü rol oynamaktadır. Gazetemizin okuyucularından gelen sorun ve taleplerinin yer aldığı bir köşe açması yerel bir gazetenin yapması gereken görevi ve sorumluluğudur. Vansesi Gazetesi’nin bu hizmetinin çok yararlı alacağına inanıyorum. Umarım yöneticilerimiz “ HALKIN VANSESİ” köşesine yansıyan halkın sorun ve taleplerine duyarsız kalmazlar. Bu köşe vatandaşlar ile kurumlar arasında köprü görevi görecektir. Sorunumuza gelince. Biz Van’ın en eski mahallelerinden olan eski isimi Tepebaşı şimdiki isimi Vali Mithatbey Mahallesi Çavuşbaşı 1. Sokak’ta ikamet etmekteyiz.  Ara sokak olmasına rağmen yoğun araç trafiği nedeniyle evimiz tozdan geçilmiyor. İpekyolu Belediyesi yetkililerini armamıza rağmen bir tane konteynırın sokağımıza bırakılmasını sağlayamadık.  Çöplerimizi yola atıyoruz bundan dolayı sokak pis kokudan, sinekten geçilmiyor.  Sokağımızda ilaçlama yapılmasını istiyoruz. Ayrıca mahallemizde aşırı derecede başı boşköpek var hava karardıktan sonra dışarı çıkamıyoruz saldırıyorlar. Hayvanları korumak sevmek böyle olmaz. Köpeklerin saldırdığı çocuklarımız korkudan travma geçiriyor. Büyükşehir Belediyesinin başıboş köpekler için kalıcı çözüm bulmasını istiyoruz. Vansesi Gazetesi aracılığıyla yetkililere seslenerek sorunlarımızın çözülmesini bekliyoruz. Mesude Koç Mahalle sakini ev hanımı.
Kentinin, mahallesinin, sokağının derdini dert edinenler. Hakkını ve sorumluluğunu bilenler. Sorunu, talebi olanlar. Sesimizi yetkililere duyurmak istiyoruz diyenler. Burası sizin köşeniz.
<p><span style="font-size:14px"><a href="https://www.vansesigazetesi.com/ara?q=Deerli Vansesi okurlar" class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Deerli Vansesi okurlar</a>,</span></p> <p><span style="font-size:14px">Kentinin, mahallesinin, sokann derdini dert edinenler. Hakkn ve sorumluluunu bilenler. Sorunu, talebi olanlar. Sesimizi yetkililere duyurmak istiyoruz diyenler.&nbsp;</span><span style="font-size:14px">Buras sizin keniz. </span></p> <p><span style="font-size:14px">Yazn, anlatn duyuralm. Sizin adnza takip edelim.</span></p> <p><span style="font-size:14px"><strong>vansesigazetesi1@hotmail.com / facebook: vansesi gazetesi/ Tiwitter:@VANSESIGAZETESI</strong></span></p> <p>&nbsp;</p> <p style="text-align:center"><span style="font-size:14px"><strong>BYKEHR VE PEKYOLU BELEDYELERNE SESLENYORUZ</strong></span></p> <p style="text-align:justify"><span style="font-size:14px">Sorunumuzdan nce Vann 83 yllk ilk gazetesi, kentin ve kentte yaayanlarn sorunlarn sayfalarna, internet sitesine tayarak duyuran Vansesi Gazetesi ynetici ve alanlarn kutluyorum.</span></p> <p><span style="font-size:14px">Daha ncede&nbsp; Halkn Sesi kesi ile okurlarnn sesi, gz, kula olan Vansesibu geleneini srdrmesiyle memleketimizin sorun ve skntlarnn zmnde nc rol oynamaktadr.</span></p> <p><span style="font-size:14px">Gazetemizin okuyucularndan gelen sorun ve taleplerinin yer ald bir ke amas yerel bir gazetenin yapmas gereken grevi ve sorumluluudur.</span></p> <p><span style="font-size:14px">Vansesi Gazetesinin bu hizmetinin ok yararl alacana inanyorum. Umarm yneticilerimiz HALKIN VANSES kesine yansyan halkn sorun ve taleplerine duyarsz kalmazlar. Bu ke vatandalar ile kurumlar arasnda kpr grevi grecektir.</span></p> <p><span style="font-size:14px"><strong>Sorunumuza gelince.</strong></span></p> <p><span style="font-size:14px">Biz Vann en eski mahallelerinden olan eski isimi Tepeba imdiki isimi Vali Mithatbey Mahallesi avuba 1. Sokakta ikamet etmekteyiz.&nbsp; Ara sokak olmasna ramen youn ara trafii nedeniyle evimiz tozdan geilmiyor. pekyolu Belediyesi yetkililerini armamza ramen bir tane konteynrn sokamza braklmasn salayamadk.&nbsp; plerimizi yola atyoruz bundan dolay sokak pis kokudan, sinekten geilmiyor.&nbsp; Sokamzda ilalama yaplmasn istiyoruz. Ayrca mahallemizde ar derecede ba bokpek var hava karardktan sonra dar kamyoruz saldryorlar. Hayvanlar korumak sevmek byle olmaz. Kpeklerin saldrd ocuklarmz korkudan travma geiriyor. Bykehir Belediyesinin babo kpekler iin kalc zm bulmasn istiyoruz. Vansesi Gazetesi araclyla yetkililere seslenerek sorunlarmzn zlmesini bekliyoruz.</span></p> <p><span style="font-size:14px"><strong>Mesude Ko</strong></span></p> <p><strong><span style="font-size:14px">Mahalle sakini ev hanm.</span></strong></p>
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vansesigazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.