Gülaçar'dan teşekkür mesajı

AK Parti Saray Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Gülaçar, ilçe belediye başkan adaylarının belli olmasından sonra teşekkür mesajı yayımladı.

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Saray Belediye Başkan Adayının belirlenmesinin ardından açıklama yapan Saray Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Gülaçar, AK Parti’ye destek vermeye devam edeceğini belirterek, aday adaylığı süresinde kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Gülaçar açıklamasında, “Bundan yaklaşık üç ay kadar önce “Birlikten kuvvet doğar” ilkesinden yola çıkarak, “Bir Saray Sevdası” başlıklı yolculuğa çıktık. Bilgi, birikim ve tecrübelerimi doğup büyüdüğüm topraklara vefa örneği olsun diye heyecanla işe sarıldım. Nice güzel insan ve hikâye ile karşılaştım: ağırlandım ve uğurlandım. Olması için elimizden gelen gayreti gösterdik. Adayların açıklandığı son güne dek umutlu bir bekleyişe giren Saray halkına, bugün şahsıma gösterdikleri teveccühün karşılığını ifade etme güçlüğü çekiyorum. Yeri gelmişken küçük bir şerh de düşmek isterim. Son üç dönemdir aynı sevda ile sahada oldum ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’nin saha çalışmalarına yürekten destek verdim. Aday belirleme sürecinde Saray halkının beklentilerinin göz ardı edilmemesini, sahaya çıkan evlatlarına kıymet verilmesini ve görülmesini de arzu ederdim ama olmadı. Ya nasip diyerek yılmadan ve gönül koymadan yola devam edeceğimi ifade ederek: ilk günden beri yanımda olan başta AK Parti İl Başkanımız Emre Güray ve AK Parti Saray İlçe Başkanımız Latif Dündar ile desteklerini esirgemeyen teşkilat mensuplarına, Saraylı hemşerilerime ve basın mensubu arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Miraç Kandilini idrak ettiğimiz bu kutlu günde: “Asrın Felaketi” olarak nitelenen 6 Şubat depremlerinin yıldönümünde, hayatını kaybeden 50 bini aşkın insanımızı rahmetle yâd ediyor, yaralılara şifa diliyorum. Son olarak, AK Parti Saray Belediye Başkanlığına aday gösterilen Mehmet Çelebi arkadaşımızı gönülden kutluyor, Saray’a hayırlı olmasını temenni ediyorum. Saray’a hizmet noktasında her zaman fedekârlık yapacağımın bilinmesini de ayrıca isterim” ifadelerine yer verildi.
 

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme