Gülaçar'dan Arvas'ı karşılama çağrısı

AK Parti Saray Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Gülaçar, Cumartesi günü saat 10:30'da Van'a gelerek seçim çalışmalarına başlayacak olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abulahat Arvas'ı karşılama için çağrı yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen eski milletvekili Abdulahat Arvas, Cumartesi günü Van’a geliyor. Saat 10:30’da Ferit Melen Havalimanında partililer tarafından karşılanacak olan Arvas, saat 12:00’da AK Parti Van İl Başkanlığı önünde Vanlılarla buluşacak.

“HALKIMIZI FERİT MELEN HAVALİMANINA BEKLİYORUZ”

Vanlılara çağrıda bulunan AK Parti Saray Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Gülaçar, “Van ve Saraylılar başkanını karşılamaya hazır. 18 Ocak tarihinde Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 48 il belediye başkanları arasında yer alan, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdulahat Arvas, hafta sonu ilimize gelecek olması, kentte ve parti teşkilatımızda heyecana sebep oldu.  Saray’a hizmet amacıyla çıktığımız bu kutlu yolda, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı karşılamak ve AK Partiye yakışır bir miting gerçekleştirmek üzere İl Başkanımız Emre Güray başkanlığındaki teşkilât mensubu arkadaşlarımız adeta seferber olmuş durumdalar. Bizde bu heyecana ortak olma adına, gerek çalışma arkadaşlarımız ve Saray İlçe teşkilatımız, gerekse Saraylı hemşerilerimiz olarak Cumartesi günü Ferit Melen Hava Limanında, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Abdulahat Arvas’ı karşılama için tüm hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız. AK Parti Başkan adayımızın, muhtemel aday adayları ile o gün bir toplantı gerçekleştireceğini tahmin ediyoruz. Günlerdir sahadayız ve Saray için yapmış olduğumuz hazırlık ve projeleri içeren çalışma dosyamızı kendisine arz etmek için sabırsızlanıyoruz. Seçime sayılı günler kala Saray’a yakışır bir aday belirleme çalışmalarında sona gelindiğini bilerek; attığımız adımlar ve akıttığımız terler, karşılığını bulduğunda daha güçlü bir çalışma içerisine girerek, hem Van hem de Saray’ın başarısı için yeniden Vira Bismillah diyerek propaganda dönemine girmiş olacağız. 27 Ocak Cumartesi günü tüm Vanlı ve Saraylı hemşerilerimizi, partimize yakışan bir karşılama töreni için Ferit Melen Havalimanına bekliyoruz” dedi.

KAYNAK: VANSESİ HABER AYCAN AVCI

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme