Gülaçar: AK Parti önemli hizmetlere imza attı

Saray Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Gülaçar, gücü ve hizmet kabiliyeti artan belediyelerin AK Parti'nin 20 yılda hayata geçirdiği reformlar ile bu noktaya geldiğini söyledi.

İrfan Gülaçar, AK Parti'nin gerçekleştirdiği reformlar sonucunda yerel yönetimlerin güçlendiğini ve hizmet kabiliyetinin arttığını belirtti. AK Parti'nin 20 yıllık iktidarı sırasında yapılan düzenlemelerle belediyelerin daha etkin ve verimli hizmet sunduğunu ifade etti.

HİZMETTE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Gönülden yapılan her işin bereketli olacağını vurgulayan Gülaçar, vatandaşların rutin belediye hizmetlerinin ötesinde, saygı ve kıymet görmeyi beklediğini söyledi. Adayların seçilmesi durumunda vatandaşların beklentilerine karşılık vereceklerine olan inancını ifade etti. AK Partili belediyelerin bu anlayışı sürdürmeye devam edeceğini belirterek, gönül belediyeciliğine vurgu yaptı.

KENDİ BELDELERİNE HİZMET BEKLENTİSİ

İrfan Gülaçar, vatandaşların kendilerine hizmet edecek yerel yönetimleri istediğini ve buna en iyi şekilde AK Partili belediyelerin karşılık vereceğine inandığını dile getirdi. Bölge gençlerinin de farklı illerde zor şartlarda çalışmak zorunda kalmaması ve bölgelerine kendi belediyeleri tarafından iş imkanları sağlanması gerektiğini belirtti. Bu kapsamda AK Parti belediyeciliğinin tercih edilmesi gerektiğini ifade etti.
 

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme