Fenomenler mercek altında! Sıra Şulemsi ile eşi Yasince'demi?

Kara para  aklaması ve vergi kaçırmasıyla tutuklanan Polat çiftinin ardından fenomenler mercek altına alındı. Gündeme gelen fenomen Şulemsi ile eşi Yasince estetik olmadan önceki halleri sosyal medyanın dilinde.

Şulemsi olarak bilinen fenomen Şule Kayatürk ile Yasince olarak tanınan eşi Yasin Türk'ün servetiyle ilgili iddiaların yanı sıra fiziksel değişimleri de sosyal medyanın dilinde. Şulemsi ile eşi Yasince fiziksel dönüşümleriyle de dikkat çekiyor. Çiftin estetik olmadan önceki halleriyle şimdiki halleri arasında dağlar kadar fark var.

FENOMENLER MERCEK ALTINA ALINDI

Uzun süredir yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın, kara para aklama suçundan tutuklanması sonrası diğer sosyal medya fenomenleri de adeta mercek altına alındı.

DEĞİŞİM FARK EDİLMEYECEK GİBİ DEĞİL

Sosyal medyada Şulemsi olarak bilinen Şule Kayatürk ile eşi Yasince de okların çevrildiği çiftler arasında yer alıyor. Ankara'da bir güzellik merkezi sahibi olan çiftin yüklü bir mal varlığına sahip olduğu konuşuluyor. Genç çiftin fiziksel değişimleri, en az hızla artan servetleri kadar dikkat çekiyor. Eski ve yeni hallerine ait fotoğraflar bir bir yayılırken, Şule Kayatürk'ün kilo verdiği ve yüzüne estetik operasyonlar yaptırdığı görülüyor. Eşinin değişimi de fark edilmeyecek gibi değil.

İşte Şulemsi ve Yasince,

Kaynak: Haberlercom

Bakmadan Geçme