Feci kazada ölü sayısı 9'a yükseldi

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde beton tankeri karşı şeride geçerek yolcu minibüsünü biçtiği feci kazadan bir acı haber daha gelerek ölü sayısı 9'a yükseldi.

Gaziantep’in İslahiye ilçesi Hassa yolu mevkiinde meydana gelen kazada Hatay’ın Hassa ilçesi istikametinden Gaziantep’in İslahiye ilçesine giden 56 AAB 043 plakalı Mehmet G. yönetimindeki beton tankeri sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçerek İslahiye ilçesinden Hassa ilçesine yönünde seyir halinde olan Latif Örs yönetimindeki 27 K 2127 plakalı yolcu minibüsüne çarpması sonucu meydana gelen kazada ölü sayısı 9’a yükseldi. Yaralanan 11 kişiden 2’si taburcu olurken, diğer yaralıların tedavisi ise sürüyor.

Valilik ölü sayısı 9’a yükseldi ölenlerden 4’ü öğrenci

Gaziantep valiliğinden yapılan yazılı açıklamada sabah saatlerinde meydana gelen kazada ölü sayısının 9’a yükseldiğini ve ölenlerden 4’ünün öğrenci olduğu bildirildi. Yaralanan 11 kişiden 2’sinin taburcu olduğu diğer yaralıların ise tedavilerinin sürdüğü belirtildi. 

İslahiye Devlet Hastanesinde endişeli bekleyiş

Feci kazanın ardından hayatını kaybedenler ile yaralananların yakınları hastaneye akın ederek endişe içinde beklemeye başladı. Hastane bahçesindeki bazı vatandaşlar ise gözyaşı dökerek feryat etti.
Kaza ile ilgili geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.
 

Bakmadan Geçme