Erek Beşyıldız Hentbol takımı destek bekliyor
Van'ı Hentbol Erkekler 1.Lig A grubunda temsil eden Van Erek Beşyıldız Spor Kulübü, Nur Tatar spor salonunda Sivas Gençlik Spor Kulübünü 47-46 yenerek ilk devreyi 5. sırada 4 puanla kapattı.
Maç sonrası açıklama yapan kulüp antrenörü Müslüm Karaboğa, “Kulübümüzün tamamı Vanlı sporculardan oluşan takımımızın play of şansı devam ediyor son devrede oynadığımız Sivas maçında aldığımız 2 puan bizlerin play off umudunu devam ettirdi. Sporcularımız ve teknik ekibimizle birlikte bu devre arasını dolu dolu geçirip ikinci devre maçlarımızda daha çok mücadele edip kazanmak istiyoruz. Van Valimizin dışında Vanlı gençlerimize sahiplenen olmaması bizleri derinden üzüyor. Her zaman Vanlı gençlerimize sevginin yanı sıra verdiği destekler ile takımımızda son derece mutluluk ve takımda müthiş öz güven sağlamaktadır. Bu bağlamda bizlere destek olan yanımızda olan Van valimiz Sayın Ozan Balcı beyefendiye ve Gençlik Spor ailesine çok teşekkür ediyorum” dedi. BASIN BÜLTENİ
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)