• Haberler
  • Güncel
  • Elite World GO görkemli bir katılımla hizmete açıldı

Elite World GO görkemli bir katılımla hizmete açıldı

50 yıla yaklaşan konaklama sektöründeki deneyimini yatırımcılarla paylaşma stratejisi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Elite World Hotels & Resorts, ikinci franchise oteli olan Elite World GO'yu Van'da açtı.

Otellerini Türkiye’nin 7 bölgesine yaymak için çalışmalarını sürdüren Elite World Hotels&Resorts, bu kapsamda müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Türkiye’de 11 oteli ve 1 franchise otel ile hizmet sunan Elite World Hotels& Resorts, ikinci franchise oteli olan Elite World GO’yu Van’da açtı. Van'ın Edremit ilçesinde görkemli bir törenle hizmete açılan Elite World GO Otel, 32 odası ve Van Gölü’nün göz alıcı manzarasıyla misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sağlıyor. Havaalanına ve şehir merkezine kolay ulaşılabilir konumu ile ilçeye seyahat edenler için büyük bir avantaj sunacak olan Elite World GO Van, aynı zamanda Elite World GO markasının da ilk oteli olma özelliğini taşıyor. Tüm aşamalarında en kaliteli malzemelerin kullanıldığı Elite World GO Van, yatay mimarisi ile güvenli bir konaklama sağlıyor.

Elite World GO görkemli bir katılımla hizmete açıldı

Açılışta konuşan Elite World Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Emek Elik Bezaroğlu, bugüne kadar kendi yatırımlarıyla hep ön planda olduklarını ifade ederek, geçen yıl itibariyle  franchise ve menegement iş modeli ile büyüme kararı aldıklarını söyledi. İkinci franchise otelinin Van’a nasip olduğunu belirten Bezaroğlu, “Biz zaten Elite World markamızla Van’daydık, şimdi de Elite World GO markamızla Van’da yeni otelimizi açtık” dedi.

Elite World GO görkemli bir katılımla hizmete açıldı

Yurt içinde 11 otel ve 1 franchise oteli ile hizmet verdiklerini vurgulayan Bezaroğlu, “Van, İstanbul, Marmaris ve Sapanca’da toplam 11 otelimiz var. Önümüzdeki dönemlerde franchise  iş modeli ile büyümeye devam edeceğiz. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da franchise verdiğimiz otellerimiz oluşmaya başladı. Elite World Grand ismi ile ilk franchise markamız olarak Fildişi Sahillerinde hizmet vermeye başladık. Bununla birlikte hem yurt içi hem yurt dışında devam eden görüşmelerimiz var. Zaten daha öncede belirtmiştik. 2030 yılında kadar 50 otel hedefimizi var. Bu kararlılıkla devam ediyoruz. Allah kısmet ederse bu hedefi çok kolay yakalayacağız” diye konuştu.

Açıklamalarında sadece konaklama sektörüne değil aynı zamanda Van’ın kültürel mirasına da sahip çıktıklarının altını çizen Bezaroğlu, “Elite World olarak kültürel miras olarak Van kahvaltısını sahiplendik. ‘Dünden bugüne iz bırakan lezzetler’ adı altında Van kahvaltısını proje olarak hazırladık ve bunun lansmanını iki ay önce yapmıştık. Şuanda bütün otellerimizde, açık büfelerimizin bir bölümünde Van kahvaltısını ayrı servis ediyoruz ve gelen tüm misafirlerimize Van kahvaltısını anlatıyoruz. Burada hem kültürel miras olarak Van kahvaltısını devam ettirirken aynı zamanda yerel üreticiye de katkı sağlıyoruz. Çünkü bütün ürünleri Van’dan ve yerel üreticilerden temin ediyoruz.

Elite World GO görkemli bir katılımla hizmete açıldı

Otelin açılışında konuşan Elite World GO Van Otel Sahibi Ali Süer ise Van halkının kendilerini yalnız bırakmamasından memnuniyet duyduklarını söyledi.İldeki yatırımları arttırarak devam edeceklerini belirten Süer, “Elite World ve Süerler Grup bu ilin markası. Güçlerimizi birleştirdik. Deniz manzaralı, ilimize yakışır güzel bir turizm tesisi kazandırdık. Konaklama, restoran ve organizasyon alanı olarak bu ilde güzel bir yatırım gerçekleştirdik. Bu yatırımlar bu ilin ve bu halkındır. Hep beraber sahip çıkmamız gerekiyor” dedi.

Elite World GO görkemli bir katılımla hizmete açıldı

Otelin 32 odalı ve 100 yataklı olduğuna değinen Süer, “Süerler Grup bu ilde turizm anlamında farklı yatırmalarımız da var. Yaptığımız yatırımları sadece para kazanmak için değil o bölgeye nasıl katma değer sağlayabiliriz onun derdindeyiz. Bu il zaten tarihin, doğanın, güzelliklerin olduğu bir il. İnanıyorum ki turizm kenti olacak. Bizlerin çabası da bu yöndedir. Önümüzdeki süreçte de bu yatırımları arttıracağız. Bu kentte yatırım yapma adına risk almaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Elite World Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Elik ve Elite World Hotels & Resorts CEO'su Orkun Petekçi'nin de yer aldığı açılışa; STK temsilcileri, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri, iş insanları ve vatandaşlar katıldı.

Bakmadan Geçme