Elazığspor'un ismi değişti
Elazığspor, 3Gen Holding firmasının iflasının ardından yeni isim sponsorunu açıkladı.
Daha önce 3Gen Holding Elazığspor ismiyle ligde mücadele eden Elazığspor, bu firmanın faaliyetlerine son vermesine rağmen isim resmi kurumlarda devam etti. Türkiye Futbol Federasyonu'nun da oluruyla bordo-beyazlı ekibin yeni adı resmen Çimentaş Elazığspor oldu. Bu gelişmenin ardından Elazığspor otobüsünün Çimentaş Elazığspor ismiyle giydirilme işlemlerine de başlanılacağı ifade edildi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)