Elazığspor geleceğin yıldızlarını arıyor
Elazığspor Kulübü, takımın altyapısına kazandırılmak için futbolcu seçmeleri yapacak.
TFF 2. Lige yükselen Elazığspor, takımın altyapısına kazandırılmak adına futbolcu seçmeleri yapacak. 6-15 yaş arası gençlerin katılacağı seçmeler tecrübeli antrenörler Alaattin Tutaş ile İlhan Aydın refakatinde yapılacak. Seçmelere katılmak isteyen futbolcu adaylarının Menekşe halı sahaya başvurabilecekleri belirtildi.
Bakmadan Geçme
![Basın İlan Kurumu 13 şubesini kapattı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/basin-ilan-kurumu-13-subesini-_1722004377_qYzpyT.jpg)
![Müdür Erol'dan yapımı devam eden tünellerde inceleme](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/mudur-erol-dan-yapimi-devam-ed_1722002336_pCTZ3R.jpg)
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)