DEVA Partisi Bahçesaray seçim ofisi açıldı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Bahçesaray Belediye Başkan Adayı İbrahim Tiryak'ın seçim ofisi düzenlenen törenle açıldı.

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında, Van merkez ve ilçelerinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren DEVA Partisi, bir yandan da seçim ofislerini hizmete açmaya devam ediyor.

Bu kapsamda DEVA Partisi Bahçesaray Belediye Başkan Adayı İbrahim Tiryak’ın seçim ofisi, düzenlenen görkemli törenle halkın hizmetine açıldı.
Bahçesaraylıların yoğun ilgi gösterdiği seçim ofisinin açılışı, adeta miting havasında geçti. 

TEKTAŞ: “BAHÇESARAY DEVA BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞACAK”

Seçim ofisinin açılışında konuşan DEVA Partisi Bahçesaray İlçe Başkanı Şerif Tektaş, 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimler kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, “31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bu kapsamda ilçe merkezinde seçim ofisimizi bir miting havasında açtık. Belediye başkan adayımız Sayın İbrahim Tiryak beye yoğun bir ilgi var. Biz de teşkilat olarak bu minvalde çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Sıkmadık el, dokunmadık yürek bırakmıyoruz. 31 Mart’ta inşallah Bahçesaray ilçesi DEVA belediyeciliğiyle buluşacaktır. Her zaman sahadayız. Seçim gününe kadar sahadaki çalışmalarımız devam edecek. Seçim ofisimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TİRYAK: “HALKIMIZDAN BÜYÜK BİR TEVECCÜH GÖRÜYORUZ”

Daha sonra söz alan ve açılışa katılan kalabalığa seslen Bahçesaray Belediye Başkan Adayı İbrahim Tiryak ise, açılışlarının miting havasında geçmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Çok kıymetli halkımız ve değerli büyüklerimizin katılımıyla seçim ofisimizi açmış bulunuyoruz. Biz Bahçesaray’a hizmet etmek için yola çıktık. Tek derdimiz hizmettir. Bahçesaray’a hizmeti getirecek bir parti varsa o da DEVA Partisi’dir. İlçe Başkanımız Şerif Tekataş başta olmak üzere, ilçe teşkilatımızla çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Halkımızdan büyük bir teveccüh görüyoruz. Bu teveccühe layık olmak için gece gündüz sahadayız. İnşallah 31 Mart akşamı güzel bir sonuç alacağız. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri sizlere karşı mahcup etmesin. Tekrar seçim ofisimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Seçim ofisinin açılışının ardından İlçe Başkanı Şerif Tektaş ve Belediye Başkan Adayı İbrahim Tiryak, vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

KAYNAK: DEVA PARTİSİ

Bakmadan Geçme