DEVA Partisi adaylarından esnafa ziyaret

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Mustafa Erad, partililerle birlikte esnafı ziyaret etti.

31 Mart tarihinde yapılacak Yerel Yönetim Mahalli İdareler Seçimleri çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Mustafa Erad esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

İlk olarak Van Marangozlar Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Erad, burada esnafları tek tek ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.
Daha sonra Van Oto Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Başkan Adayları, burada da esnafları ziyaret ederek, projeleri hakkında bilgi verdi. Van Oto Sanayi Sitesi Başkanı Muhittin Yıldızbaş’ı ziyaret eden heyet, esnafların yaşadığı sorun ve sıkıntılar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Son olarak Erciş Yolu üzerinde bulunan Gıda Toptancılar Sitesi’ni ziyaret eden, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Mustafa Erad yoğun ilgiyle karşılandı.

“PARTİMİZE VE GENEL BAŞKANIMIZA BÜYÜK BİR TEVECCÜH VAR”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven, yerel seçimler kapsamında çalışmalarının yoğun şekilde devam ettiğini belirterek, “31 Mart tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda Tuşba Belediye Başkan Adayımız Mustafa Erad ve ekibimizle birlikte bugünümüzü sanayi esnafına ayırdık. İlk olarak Van Marangozlar Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ettik. Sorun ve taleplerini dinledikten sonra, kendimizi ve projelerimizi anlattık. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’a çok ciddi bir teveccüh olduğunu gördük. Esnaflarımız zor bir süreçten geçiyor. İnşallah göreve gelmemiz halinde tüm bu sorunların üstesinden gelmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Van Oto Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, değerli esnaflarımıza kendimizi anlatma imkânı bulduk. Tabi burada site başkanları tarafından çok samimi bir şekilde karşılandık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Günün sonunda Erciş Yolu üzerinde bulunan Gıda Toptancılar Sitesi’ni ziyaret ettik. Burada da yoğun bir ilgiyle karşılandık. 31 Mart tarihine kadar sıkmadık el, dokunmadık yürek bırakmayacağız. Partimize ve Genel Başkanımız Ali Babacan’a büyük bir teveccüh olduğunu görüyoruz. İnşallah 31 Mart tarihinde Van’da iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyoruz. Yine İpekyolu Belediye Başkan Adayımız Cahit Kundakçı, Edremit Belediye Başkan Adayımız Afet Kuşman Özkaçmaz hanımefendi sahada ekipleriyle birlikte çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Rabbim bizi güvenenlere karşı mahcup etmesin” ifadelerini kullandı. 

Bakmadan Geçme