DEVA adaylarından Tuşba'ya çıkarma

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Mustafa Erad, beraberindeki heyetle Tuşba ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya gelerek, yerel seçimler hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

31 Mart tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve ilçe belediye başkan adayları, çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor.

Seçim çalışmaları kapsamında, İpekyolu, Tuşba ve Edremit ilçelerinde ziyaretler gerçekleştiren adaylar, esnafların sorun ve taleplerini yerinde dinliyor. Vatandaşları sık sık ziyaret eden ve gönüllerine dokunan adaylar, projelerini ve çalışmalarını anlatmayı ihmal etmiyor.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Mustafa Erad, beraberindeki heyetle, bu kapsamda Tuşba ilçesindeki Şahgeldi, Tabanlı, Göllü, Güveçli, Amik ve Halkalı Mahallelerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde adaylar projeleri hakkında bilgiler vererek, vatandaşlardan 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde destek talep etti. Vatandaşların büyük teveccühü ile karşılaşan adaylar, projelerini anlatarak yapacakları yatırımlar hakkında bilgiler verdiler.

Şahgeldi, Tabanlı, Göllü, Güveçli, Amik ve Halkalı Mahallelerinde muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılanan adaylar, vatandaşlarla uzun süre sohbet etme imkanı buldu.

Öte yandan Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Mustafa Erad, Göllü Mahallesi’nde 2011 yılında Van’da meydana gelen yıkıcı depremlerden bu yana konteynerde zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren aileyi de ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşlar, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Mustafa Erad’a duydukları teveccühleri dile getirdiler.

Bakmadan Geçme