Büyükşehir'den yaşlılara saygı haftası etkinliği
Van Büyükşehir Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında kadınlara yönelik söyleşi programı düzenledi.
Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen söyleşide katılımcılara, ‘Sağlıklı ve Aktif Yaşam İçin Güvenli Çevre’ ve ‘Yaşlılıkta Sağlıklı Beslenme’ konularında bilgiler verildi.
Van İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığında görevli Şube Müdürü Yasemin Kuşak, Diyetisyen Duygu Erkuş Basutçu ve Sağlık Memuru Musa Yiğit tarafından bilgilendirmeler yapıldı. Etkinlik sonrasında ise katılımcılar işaret dili ile ‘Yaşlılarımızı çok seviyoruz’ denildi.
Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde başlatılan ‘Kadının gücü Van’ın Gücü Projesi’ projesi etkinlikleri devam edecek.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)