• Haberler
  • Asayiş
  • Bu görüntü çılgına çevirdi: Öfkeli koca iki kişiyi yaraladı!

Bu görüntü çılgına çevirdi: Öfkeli koca iki kişiyi yaraladı!

Arnavutköy'de iddiaya göre boşanma aşamasındaki eşinin ve onun erkek arkadaşının adresini öğrenen öfkeli koca, eve giderek her iki kişiyi de bıçakla yaraladı.

Bu görüntü çılgına çevirdi: Öfkeli koca iki kişiyi yaraladı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bıçak darbeleriyle yaralanan 2 kişi ambulans ile hastaneye kaldırılırken, öfkeli koca polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olay, dün sabah saat 10.00 sıralarında Arnavutköy Hadımköy Mahallesi’nde gerçekleşti. 

İddiaya göre H.M ve M.M. çifti aralarındaki geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar verdi. H.M. ardından evden ayrılarak erkek arkadaşı E.C. ile yaşamaya başladı. Eşinin E.C. ile yaşadığını duyan ve öfkelenen koca, Hadımköy Mahallesi’nde yaşadıkları adresi öğrenerek kapılarına dayandı. 

Kapının açılmasıyla eşini ve onun erkek arkadaşını yan yana gören koca, elindeki bıçakla şahıslara saldırmaya başladı. H.M. ve arkadaşı E.C. aldıkları bıçak darbeleri sonucu yaralanarak hastaneye kaldırıldı. 

Şahısların hastanedeki tedavileri devam ederken öfkeli koca M.M. ise polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. 

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLMADI
E.C.’nin yaralandığını tesadüfen öğrenen annesi ise gözyaşlarına hakim olamadı. Polisin konuyla alakalı çalışmaları devam ederken yaralılardan H.M. nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Bakmadan Geçme