Bozkurt: Kazanmak için sahaya çıkacağız
Vanspor yarın saat 15:00'da sahasında Balıkesirspor'u konuk ediyor. Teknik direktör Ümit Bozkurt kazanmak için sahaya çıkacaklarını söyledi.
Fahrettin Yiğit
TFF 2. Lig Kırmızı Grupta 38. Hafta maçları yarın saat 15:00’da oynanacak. Ligde play-offa kalan temsilcimiz Vanspor sahasında küme düşen Balıkesirspor’u konuk ediyor.
Ligde son maçını kazanmak istediklerini söyleyen Vanspor teknik direktörü Ümit Bozkurt, “Ligin son maçında sahamızda küme düşen Balıkesirspor’la karşılaşacağız. Bu maçı kazanmak için sahaya çıkacağız. Tüm hesaplarımızı galibiyet üzerine yaptık. Yoğun bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Play-off müsabakalarında bir üst lige çıkmak için mücadele edeceğiz. Vanlılardan isteğim takıma sahip çıksınlar. Hep birlikte başarıya ulaşabiliriz. Yarın tüm taraftarımızı stada bekliyoruz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)