Bölge Müdürü Özkaya'dan Vali Çelik'e Ziyaret

Doğa Koruma ve Milli Parklar Van 14. Bölge Müdürü Melikunnas Özkaya, geçtiğimiz günlerde Hakkari Valisi ve Belediye Başkan V. Olarak göreve başlayan Ali Çelik'i makamında ziyaret etti.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Van 14. Bölge Müdürü Melikunnas Özkaya ve Hakkari Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürü Necmettin Yılmaz, Vali ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik’ i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Hakkari’nin doğa güzellikleri, bu güzelliklerin korunması ve turizme kazandırılması için neler yapılabileceği konularının ele alındığı ziyarete ilişkin açıklama yapan Vali Çelik, “Hakkari’nin kendine hayran bırakan eşsiz güzellikleri olan bir doğası var. Bu güzellikler karşısında hayran olmamak mümkün değil. Bu güzellikleri sadece ülke vatandaşlarımız değil tüm dünya insanlarının görmesi gerek. Doğa güzelliklerimizin tanıtımının yapılarak turizme kazandırılmasını ve Hakkari’nin bir turizm bölgesi olmasını isterim’’ dedi.
Melikunnas Özkaya ve Necmettin Yılmaz, yaptıkları ziyaret akabinde Vali Çelik’e cennet ve cehennem vadisinin resmedildiği tabloyu hediye etti.
Vali Çelik, misafirlerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hediye ettikleri tablo için teşekkür etti.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme