Bilici'nin seçim çalışmaları sürüyor
Yeniden Refah Partisi İpekyolu Belediye Başkan Adayı Mehmet Bilici kırsal mahalleleri ziyaret etti.
Yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Yeniden Refah Partisi İpekyolu Belediye Başkan Adayı Mehmet Bilici, Köşebaşı, Değirmen, Kavuncu, Karpuzalan, Irgat, Gölalan, Yukarı Gölalan ve Çalımlı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.
Seçimleri kazanarak İpekyolu’nda sorunları çözmek için çalışacağını belirten Başkan Adayı Mehmet Bilici, “Yerel seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızı ziyaret ederek destek istiyoruz. İnşallah yerel seçimleri kazanarak insanlarımızı ve ilimizin sorunlarını çözmek için çalışacağız. İpekyolu ilçesini şaha kaldırmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Halkımız bizim dönemimizde belediye hizmetlerine ziyadesiyle ulaşacak. Kimse arasında ayrım yapmayacağız. Herkese eşit mesafede hizmet edeceğiz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)