Bilici'nin seçim çalışmaları sürüyor
Yeniden Refah Partisi İpekyolu Belediye Başkan Adayı Mehmet Bilici seçim çalışmalarını sürdürüyor.
31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Yeniden Refah Partisi İpekyolu Belediye Başkan Adayı Mehmet Bilici vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunları, sıkıntıları ve talepleri dinliyor. Seçimlere kazanması halinde sorunları çözmek için gayret edeceğini kaydeden Bilici, vatandaşlardan destek istedi.
“Van’ımızı hak ettiği yere getireceğiz”
İpekyolu ilçesinin nüfus bakımından birçok ilden büyük olduğubu belirten Bilici, “Yerel seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunları dinleyip çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Vatandaşlar partimize yoğun teveccüh gösteriyor. Allah’ın izniyle yerel seçimlere kazanarak Van’ımızı hak ettiği yere getireceğiz. Vatandaşlarımızdan güçlü destek bekliyoruz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)