Berge'nin seçim çalışmaları sürüyor
AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge seçim çalışmalarını sürdürüyor.
31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge, İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan ile birlikte vatandaşları ziyaret ederek destek istiyor.
Seçimleri kazanması halinde sorunların çözümü için çalışacağını belirten Berge, “Seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımız partimize yoğun ilgi gösteriyor. Allah’ın izniyle seçimi kazanıyoruz. Sahada bunu net olarak görüyorum. 31 Mart tarihinde Van’ı AK belediyecilikle buluşturacağız. Seçimden sonra sorunların çözümü için güçlü kadrolarımızla halkımıza hizmet edeceğiz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)