Berge'den işyeri yanan esnafa ziyaret
AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge, işyeri yanan esnafları ziyaret etti.
31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge, işyeri yanan esnafı ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.
İşyeri yanan esnaf için tüm imkanları seferber edeceklerini belirten Berge, “Otogar Kavşağı Mevkiinde bulunan Yılmazlar Mobilya & İnşaat satış mağazasında çıkan yangından ötürü esnafımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. S.S Van Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak tüm desteklerimizi seferber edeceğimizi bildirdik. Elim olayda yaşanan maddi zarardan ötürü esnaflarımıza tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)