Belediyeler Kurban Bayramı tedbirleri için toplandı

Van Büyükşehir Belediyesi'nde Kurban Bayramı öncesi alınacak tedbirleri görüşmek üzere koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. 

Kurban Bayramı öncesi vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için Büyükşehir Belediyesi’nde, İlçe Belediyelerinin de katılımıyla koordinasyon toplantısı düzenlendi. Yapılan toplantıya Genel Sekreter Yardımcısı Elif Selçuk İlhan, Meclis Başkan Vekili Tuncer Sağınç, Dem Parti Meclis Grup Eş Sözcüsü Dilgeş Aslan, Meclis Üyeleri, Daire Başkanları, Edremit, İpekyolu ve Tuşba Belediyeleri birim müdürleri katıldı. 

Toplantıda, kent genelinde vatandaşların huzurlu bir bayram yaşaması için yapılacak çalışmalar değerlendirilirken, kurban kesim ve satış yerlerinin denetlenmesi, şehrin sağlığı, düzeni, temizliği ve esenliği gibi önemli konular görüşüldü. 

Çalışmaların koordineli ve eksiksiz şekilde yerine getirilmesi için bir araya geldiklerini dile getiren Meclis Başkan Vekili Tuncer Sağınç, “Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz ile birlikte yurttaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmeleri için elimizden geleni yapacağız. Kentimize ve halkımıza zabıta ve temizlik personellerimizle birlikte 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. 
 

Bakmadan Geçme