Başkan Adayı Kılıç seçim çalışmalarını sürdürüyor
Saadet Partisi ve Gelecek Partisi tarafından kurulan Şehir İttifakı İpekyolu Belediye Başkan Adayı Yılmaz Kılıç seçim çalışmalarını sürdürüyor.
31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehir İttifakı İpekyolu Belediye Başkan Adayı Yılmaz Kılıç vatandaşları ziyaret ederek destek istiyor.
Seçimleri kazanması halinde sorunları çözmek için çalışacağını belirten Kılıç, “Seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Halkımızı ziyaret ederek sorunları ve talepleri dinliyoruz. Allah’ın izniyle seçimleri kazanırsak mevcut sorunları çözerek birbirinden güzel projemizi hayata geçireceğiz. İpekyolu’nu hak ettiği yere getireceğiz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)