Başkale'de 'İşte O An' Buluşması

Avrupa ve Dünya Şampiyonu Ampute Milli Takım eski Antrenörü Osman Çakmak, Van'ın Başkale ilçesinde Başkalelilerle buluştu.

Fahrettin Yiğit

Avrupa ve Dünya Şampiyonu Ampute Milli Takım eski Antrenörü Osman Çakmak’ın Van’da buluşmalara devam ediyor. Milli Antrenör Osman Çakmak’ın  katılımı ile Van’ın Başkale ilçesinde “İşte O An” adlı konferans düzenlendi.
Osman Çakmak ve Başkaleli  sporcular ve gençler ve vatandaşların yoğun ilgisi ile düzenlenen konferansda Osman Çakmak, "İşte O An" programında, öğrencilerle futbolculuk ve milli takım süreciyle ilgili anılarını paylaştı. Konuşmaların ardından Çakmak, öğrencilerin sorularını yanıtladı, fotoğraf çektirip sorduğu sorulara ilk cevap veren katılımcılara futbol topu hediye etti. Resim

Başkale İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Mustafa Çelik, konuşmalarından ötürü milli antrenör Osman Çakmak’a katılımlarından ötürü teşekkür ederek kendisine hediye takdimi yaptı. Milli Antrenör Osman Çakmak, başta tüm Başkale halkına, Kaymakam Mustafa Çelik’e ve ilçe protokolüne ilgilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek konferans salondan ayrıldı.

Vansesi Haber
 

Bakmadan Geçme