Başkale Belediye Eş Başkanları göreve başladı
Başkale Belediye Eş Başkanları Şengül Polat ve Feyzi Caner, mazbatalarını aldı.
DEM Parti'den Başkale Belediyesi Eş Başkanları seçilen Şengül Polat ve FeyziCaner, mazbatalarını alarak göreve başladı.
Partililerle beraber adliye binasına giden Polat ve Caner'e, İlçe Seçim Kurulu tarafından mazbatası verildi. Ardından belediye binasına geçen eş başkanlar, Başkanlık makamında tebrikleri kabul etti.
Belediye Eşbaşkanı Şengül Polat, "Başkale Belediyesi'ni seçilmiş Eş başkan Erkan Acar'dan devraldık. Bu mutlu anı bize yaşatan Başkale halkına sonsuz minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)