Bağımsız aday Fırat Kuvetli seçim ofisini açtı

Türkiye, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere hazırlanırken Tuşba Bağımsız Belediye Başkan Adayı Fırat Kuvetli seçim çalışmalarına hız verdi. Kuvetli, yoğun katılımla seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Yerel seçimlere sayılı günler kalırken Tuşba Bağımsız Belediye Başkan Adayı Fırat Kuvetli seçim çalışmalarına hız verdi. Kuvetli, Ali Paşa Mahallesi’nde seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Şehir İttifakı İpekyolu Belediye Başkan adayı Yılmaz Kılıç, İpekyolu bağımsız adayı Muammer Takıs, Edremit bağımsız aday Beytullah Şakar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yoğun katılımla Tuşba seçim ofisinin açılışını yapan Fırat Kuvetli şu sözleri dile getirdi: “Bir yola çıktık bu yoldan geri dönüş olmaz halkımız ilgisi ve desteği muazzam ve ben bu halkı mahcup etmeyeceğim. Tuşba’yı hak etiği yere taşıyacağız Tuşba potansiyeli olan bir ilçe Urartu dönemine kalan eserler, üniversite, büyük sanayi sitesi, oto sanayi, otogar tüm potansiyeller buraya bulunuyor. Belediye Başkanı seçildiğim takdirde Tuşba’daki sahip olduğumuz tüm bu potansiyelleri harekete geçireceğiz."

“FERAH BİR TUŞBA İNŞA EDECEĞİZ”

Tuşba Van’ın arasına sıkışmış nefes alamıyor. Bizler yeniden ferah bir Tuşba inşa edeceğiz ve Tuşba’yı Van’ın parlayan yıldızına dönüştüreceğiz. Üniversitede okuyan öğrencilerin hepsi İpekyolu ilçesinde ikamet ediyorlar. Biz Tuşba’da öğrencilerin ikamet etmesi için önemli bir projeye imza atacağız. 

“PROJELERİMİZİ ORTAK AKIL İLE İNŞA EDECEĞİZ”

Türkiye’de çarşı merkezi olmayan tek ilçe Tuşba ilçesidir seçildiğimiz takdirde Tuşba’ya büyük bir çarşı kazandıracağız. Tuşba’ya şehir otelleri kuracağız ve bu sayede vatandaşlar işini görmek için İpekyolu ilçesine gitmek zorunda kalmayacak. Projelerimizi Üniversitede görev yapan hocalar ile tüm projelerimizi ortak akıl ile inşa edeceğiz.”
 

Bakmadan Geçme