Aydoğan, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Van'ın Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, 'Halk Günü' buluşmaları ve gerçekleştirdiği taziye ziyaretleri ile vatandaşlarla bir araya geldi.

Fahrettin Yiğit

Van’ın Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, ilçede bulunan vatandaşlarla Her hafta Pazartesi günleri Muradiye ilçe Halk Kütüphanesi konferans salonunda Muradiyeli vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. 

Kaymakam Aydoğan’ın başkanlığında vatandaşlarla düzenlenen, talep, şikâyet ve önerilerinin yerinde dinlenilmesi ve kamu hizmetlerinden tüm vatandaşların etkin ve verimli bir şekilde yararlanması amacıyla yapılan toplantıda, Muradiye halkının sorun ve dilekleri yerinde değerlendirildi. Toplantıya katılan vatandaşları tek tek dinleyen Kaymakam ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, Vatandaşların talep ve isteklerini not alarak, görev ve sorumluluğunda olan sorunların imkânları doğrultusunda en kısa zamanda çözeceklerini, diğer konuları ise ilgili kurumlarla görüşerek çözümü noktasında işbirliği içinde olacaklarını vurgulayarak “El birliği ile ilçemizi daha güzel noktalara taşıyacağız.” Dedi.

AYDOĞAN’DAN TAZİYE ZİYARETLERİ

Kaymakam Melih Aydoğan,  Yavuzselim Mahallesi'nde ikamet eden KOYUNCU ailesine, Devetaş Mahallesi'nde ikamet eden BEYAZTAŞ ailelerine ayrı ayrı taziye ziyaretinde bulunarak merhumeye Allah'tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti.Resim

Vansesi Haber
 

Van Sesi Özel Haber

Bakmadan Geçme