Aydoğan'dan Okul Ziyareti
Van'ın Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, ilçede okul ziyareti gerçekleştirdi.
Fahrettin Yiğit
Van’ın Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, ilçede okul ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor.
Kaymakam ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan , okul ziyaretleri kapsamında Kocasapan İlkokulu’nu ziyaret etti. Öğrenciler ile bir araya gelen Kaymakam Aydoğan, ziyaretin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından öğrencilere hediye edilen mont ve botların dağıtımını yaptı. Aydoğan, öğrencilerlede yakından ilgilenip sohbet ederek eğitim hayatlarında başarılar diledi.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)