Avi Alkaş, Van'a geliyor

Van Ticaret ve Sanayi Odası İş Dünyası Derneği VATSO, Türkiye'de AVM dünyasının 1 numaralı ismi Avi Alkaş'ı Van'a getiriyor.

VATSO'nun davetlisi olarak ilk kez Van'a gelecek olan Alkaş, Van'da incelemelerde bulunacak. Alkaş'a Van ziyaretinde iki kişilik danışman ekibi de eşlik edecek.

Türkiye başta olmak üzere Orta Avrupa, Orta Asya ve Ortadoğu'da bir çok AVM'nin kiralama işi ve danışmanlığını yapan Avi Alkaş, bununla birlikte yeni nesil iş hanı Han Spaces adlı paylaşım ofisinin de kurucu ortaklarından.

Konuyla ilgili açıklama yapan VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu "Avi Alkaş İstanbul'da Ankara'da, İzmir'de bilinen bir çok AVM'nin projesinde yer almış bir isim. AVM denince ilk akla gelen isim. Bu alanda uluslararası üne sahip. 1 yıla yakındır temas halindeyiz. Sağ olsun davetimizi kabul etti. Salı günü 2 kişilik danışman ekibiyle Van'a gelecek. Kent merkezini gezecek. Onun bizler için çizeceği yol haritası çok önemli. Benim gönlümden geçen Van'a çok ortaklı bir AVM kazandırmak. O AVM için Van dışından da insanlar gelsin. AVM kültür ve sanat etkinliklerinin de merkezi olsun. Avi Bey bu konuda Türkiye'de 1 numara. Böylesi uluslararası üne sahip bir kişinin Van'a ilk kez gelecek olması da sevindirici. Çünkü bir çok iş insanı onun tavsiyesi doğrultusunda yatırım yapıyor, yeni işler, yeni ortaklıklar kuruyor." dedi.

Bakmadan Geçme