Atayurt'ta 100. Yıl Coşkusu
Van'da bulunan Atayurt'ta 29. Ekim Cumhuriyet bayramı nedeniyle etkinlik düzenlendi.
Fahrettin Yiğit
Van’ın Muradiye ilçesinde bulunan Ünseli Mahallesi Atayurt Yerleşkesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye'nin 100. yılı münasebetiyle kutlama programı düzenlendi.
Atlılar, Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan’ bulunduğu konvoyu karşılayarak kutlama alanına kadar eşlik ettiler.
Öğrencilerin de katıldığı programda Türk Kültürü yansıtan oyunlar oynandı, at gösterisi ve ok atma etkinlikleri yapıldı.
MURADİYE’DE 100. YIL SERGİSİ
Türkiye'Nin 100 yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle resim sergisi düzenlendi. Sergiye katılan Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, öğrenciler tarafından özenle hazırlanan birbirinden güzel resimleri inceleyerek, öğrencilere özenle hazırladıkları sergi için teşekkür ederek başarılar diledi.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)