Araç sahibi olmak isteyenleri sevindiren haber

Araç sahibi olmak isteyen fakat yeterli nakde sahip olmayan kişiler için sevindirici bir haber geldi.

Araç sahibi olmak isteyenleri sevindiren haber
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sıfır araç sahibi olmak isteyen vatandaşları ilgilendiren müjdeli bir haber geldi. Düzenlenen kampanyayla birlikte sıfır araç sahibi olmak isteyenler ödemeye 6 ay sonra başlayacak.

Önemli markalardan olan Hyundai , Garanti BBV ve TEB ile ortak bir kampanya yürütecek. Sıfır araca sahip olmak isteyen Hyundai müşterileri ilk taksit ödemelerini belirtilen bankalar üzerinden 6 aya kadar erteleyebileceği bir kredi sistemine tabi olacak.

Hyundai tarafından yapılan açıklamada "Kampanya 30.09.2023 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Şimdi alın, 6 ay sonra ödemeye başlayın Kredi Kampanyası, Garanti BBVA tarafınca tüm vade ve tutarlardaki 6 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %3,99’dan başlayan faiz oranları ile, Yapı Kredi tarafınca %3,49’dan başlayan faiz oranları ile, TEB Oto Finans tarafınca tüm vade ve tutarlardaki 3 Ay ertelemeli kredi kullanımlarında %3,69’dan başlayan faiz oranları ile yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kullanımlarında sunulmaktadır. Belirtilen ertelemeli kredi kampanyası faiz oranı, TEB Oto Finans tarafında Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir" diyerek kampanya koşullarını açıkladı.

HYUNDAİ İ10 EYLÜL 2023 FİYAT LİSTESİ!

Hyundai i10 1.0 MPI 67 PS Jump Benzin Manuel Donanım Paketi Satış Fiyatı 725.000 TL

Hyundai i10 1.0 MPI 67 PS Jump Benzin AMT Donanım Paketi Satış Fiyatı 770.000 TL

Hyundai i10 1.2 MPI 84 PS Style Benzin AMT Donanım Paketi Satış Fiyatı 790.000 TL

Hyundai i10 1.2 MPI 84 PS Elite Çift Renk Benzin AMT Donanım Paketi Satış Fiyatı 850.000 TL

 

Bakmadan Geçme