Altındağ ve Uzunay çalışmaları inceledi

İpekyolu Belediye Başkanı Cevdet Altındağ ve yardımcısı Canan Uzunay ilçede yürütülen sıcak asfalt yama ile yeni yol açma çalışmalarını yerinde inceledi.

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt sezonu ile birlikte ilçenin cadde ve sokaklarının deforme olan yollarında bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, yeni yol ağlarıyla ulaşımda kolaylıklar sağlıyor. Halkın araçla ve yaya olarak kullandıkları yollarda mağduriyet yaşamamaları için çalışmalarını sürdüren ekipler, asfalt yama ve yeni yol açma çalışmaları dışında ilçede kilit taşı onarım, drenaj hattı temizlik ve onarım, koruge boru döşeme çalışmalarını da titizlikle sürdürüyor.

Cumhuriyet Mahallesi Çalı Sokak’ta yürütülen asfalt yama çalışmalarını yerinde inceleyen İpekyolu Belediye Başkanı Cevdet Altındağ, yardımcısı Canan Uzunay ve Belediye Meclis Üyeleri yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak, görevlilerin çalışırken yaşadıkları zorluklara dikkat çektiler.

Mesai yaparken zaman ve saat farkı gözetmeksizin hizmet veren işçilere emeklerinden dolayı teşekkür eden Altındağ ve Uzunay daha sonra Bostaniçi Mahallesi’nde yeni açılan yol çalışmalarına katıldı. Buradaki çalışmalar hakkında da bilgi alan Altındağ ve Uzunay İpekyolu’nda yapılmayan yol kalmayana dek çalışmaları yürüteceklerini belirterek, ekiplere kolaylıklar dilediler. 
 

Bakmadan Geçme