AK Parti Van Kadın Kolları'ndan hane ziyaretleri

AK Parti Kadın Kolları, vatandaşlarla daha yakından iletişim kurmak ve onların sorunlarını dinlemek amacıyla kapı kapı ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Van Kadın Kolları Başkanı Havva Duran ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe ve mahallelerdeki haneleri tek tek ziyaret etti. Duran, "Halkımızın sorunlarını, beklentilerini ve taleplerini yerinde tespit etmek için bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz" dedi.

Ziyaretler kapsamında, vatandaşların ev ekonomisi, eğitim, sağlık, sosyal hizmetler gibi konulardaki görüş ve önerilerini dinleyen AK Parti Kadın Kolları yöneticileri, not alarak ilgili birimlere ileteceklerini vurguladı. Özellikle kadınların sorunlarına ve taleplerini yakından öğrenmeyi hedeflediklerini belirten Duran, "Kadınlarımızın sorunlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, çözüm önerilerini en üst düzeye taşımak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Hanelerde yapılan görüşmeler sırasında, vatandaşların AK Parti hükümetinin son dönemlerdeki uygulamalarından memnun oldukları da gözlendi. Özellikle sosyal yardım programları, sağlık hizmetleri ve kentsel dönüşüm projelerinden duyulan memnuniyetin altı çizildi. Vatandaşlar, AK Parti hükümetinin hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

AK Parti Kadın Kolları yöneticileri, vatandaşların sorun ve taleplerini titizlikle not aldıklarını, bunları ilgili kurumlarla paylaşarak çözüm bulmaya çalışacaklarını belirtti. Duran, "Halkımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için var gücümüzle çalışacağız. Onların sesi ve temsilcisi olmaya devam edeceğiz" dedi.
 

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme