AK Parti İpekyolu'nda Mahalle Başkanlığı açtı

AK Parti İpekyolu ilçesine bağlı Selimbey - Halilağa Mahallesinde 'mahalle başkanlığı' açtı. Yoğun kalabalıkla gerçekleştirilen açılışta konuşan İpekyolu ilçe başkanı Yavuz Kuşan, 'Önümüzdeki aylar içerisinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimleri için parti olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.

AK Parti İpekyolu ilçe başkanlığı Van'da 2024 yerel seçimleri öncesi çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen törenle Selimbey-Halilağa mahallesinde "mahalle başkanlığı" açıldı. 

Açılış programına ilçe başkanı Kuşan'ın yanı sıra, il-ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte Selimbey, Halilağa mahalle sorumluları ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

AK Parti İpekyolu'nda Mahalle Başkanlığı açtı

“TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN DOĞRU ZAMANDA DOĞRU ADIMLARLA YOLA DEVAM"

İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, açılışta yaptığı konuşmada, “Van adına, ilçemiz için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizde seçim büroları açıyoruz. Önümüzdeki aylar içerisinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimleri için parti olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün AK Parti'mizin Selimbey ve Halilağa Mahallesinde yer alan seçim ofisimizin açılışını büyük bir coşkuyla hep birlikte gerçekleştirdik. Teşkilat mensuplarımız ve belediye başkanlarımızla güzel bir buluşma oldu. Doğru adımlarla, doğru adımlarla zafere doğru yürüyoruz. Açtığımız seçim bürosu hayırlı olsun. Güler yüzleri ve muhabbetleriyle bizleri ağırlayan kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Türkiye Yüzyılı için doğru zamanda doğru adımlarla yola devam" dedi. BASIN BÜLTENİ

Bakmadan Geçme