AK Parti heyetinden Alpaslan'a ziyaret
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas seçim ziyaretleri kapsamında S.S. Hızır Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan'ı makamında ziyaret etti.
31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti ziyaretlerine devam ediyor. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas seçim ziyaretleri kapsamında S.S. Hızır Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan’ı ziyaret ederek yerel seçimlerde destek istedi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan yaptığı açıklamada, “Hızır Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret ettik. Başkanımız Faruk Alpaslan'a ve kıymetli kooperatif üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas ise “Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Gülşen Orhan, MDK üyesi Zahir Soğanda ve İl Teşkilatımızla birlikte Hızır Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret edip istişarelerde bulunduk. Yerel seçimlerde halkımızdan yetkiyi alıp memleketimizin kalkınması için çalışacağız” diye konuştu.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)