Yatırım piyasasında dalgalanma sürüyor

Yatırım piyasasında dalgalanmalar devam ediyor. Yatırımcıların endişeli bekleyişleri üzerine İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Ramazan Kurtoğlu, yeni yatırım aracını duyurdu.

Yatırım piyasasında dalgalanma sürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yatırımcıları düşündüren paylaşım Ramazan Kurtoğlu'ndan geldi. Milyonlarca yatırımcının beklediği, yatırım aracını paylaştı. Piyasada yaşanan hareketliliğin ardından altın, dolar, ev ya da arsa sahiplerine seslenerek, bu yatırım aracını tercih edenler kazanacak. İşte tüm detaylar...

Altın, dolar ve euro yatırımcılarına seslenerek, "Bunu sakın yapmayın!" uyarısında bulundu.

DOLAR, ALTIN VE EURO YATIRIMI HİKAYE
Ülkemizde yaşanan kur farkı nedeniyle, her ürün bir yatırım aracı olarak görülüyor. Ev, araba, tuvalet kağıdı, ayçiçek yağı, altın, dolar ve daha birçok ürün yatırım aracı görülürken uzman isimden uyarı geldi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Ramazan Kurtoğlu, yatırımcılara seslendi. Altın, dolar, ev, euro ve daha birçok yatırımcıya seslenerek, yeni yatırım aracını duyurdu. Bu yatırım aracını tercih eden yatırımcıların çok kazanacağını iddia ediyor.

O YATIRIMINIZI SAKIN SATMAYIN
Yatırımcılara tavsiyede bulunan Ramazan Kurtoğlu, köylerdeki evleri işaret etti. Köylerde bulunan evlerin asla satılmaması gerektiğini, yatırımcı vatandaşlara evleri köy yerlerinden alması gerektiğini söyledi. Küresel kasırganın olduğuna dikkat çeken Kurtoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Uzman isim paylaşımında ev ve otomobil fiyatlarının balon gibi şiştiğini işaret ederek, "Acele etmeyin iki eviniz varsa birini satın, büyük şehirlerden ev almayın dediğimde gelmekte olandan habersiz dili uzunlar ”havladılar”…Şehirlerden ev/arsa almayın kasaba ve köylere yönelin küresel kasırga geliyor. Köydekini ise satmayın" sözlerini paylaştı.

Bakmadan Geçme