Van'da Terfi Töreni

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Ozan Balcı ile İl Emniyet Müdür Atanur Aydın, Van'da düzenlenen rütbe terfi törenine katıldı.

Fahrettin Yiğit

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Ozan Balcı ile İl Emniyet Müdür Atanur Aydın, Van’da düzenlenen rütbe terfi törenine katıldı.

Üst rütbeye terfi eden emniyet mensuplarına rütbelerini takarak tebrik edip başarılar dileyen Van Valisi Ozan Balcı, “Bugün böyle bir törene katılmanın mutluluğunu yaşıyorum. Allah, nice terfi törenlerinde güzel insanlarla, arkadaşlarınızla, dostlarınızla buluşma fırsatı versin. Allah sizleri kaza beladan korusun. İnsanlarımız tarlasında, bağında, rahat çalışırken, sokakta huzur içinde yürürken, huzur içinde uyurken, kamu düzeninin sağlanmasında jandarma ve polisimiz önemli bir görev ifa etmektedir. Devlet millet adına müteşekkiriz.Fedakarlık isteyen bir görev yapıyorsunuz.Bayrak,memleket sevdasıyla yapılabilecek kutsal bir iş. Sizlere destek veren ailelerinizi de canı gönülden kutluyorum. Çünkü onlarda büyük fedakarlık yapıyorlar” dedi. İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın’da terfi eden personeli kutlayarak başarılar dilediği törene, Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı  Emirşah Baştuğ, emniyet personeli ve aileleri katıldı.

Vansesi Haber
 

Van Sesi Haber Merkezi

Bakmadan Geçme