Sebebini duyan şaştı kaldı: Genç kız önce annesini sonra kendisini öldürdü!

Son dönemdeki aile şiddet olaylarına bir yenisi bu kez Ankara'da eklendi. Alınan bilgilere göre, 25 yaşındaki genç kız, erkek arkadaşı yüzünden annesiyle tartıştı. Tartışma bıçaklı saldırıya dönüşürken genç kız önce annesini sonra kendisini öldürdü.

Sebebini duyan şaştı kaldı: Genç kız önce annesini sonra kendisini öldürdü!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Son dönemdeki aile içi şiddet olaylarına bir yenisi, bu kez Ankara'da yaşandı. 25 yaşındaki genç kız, erkek arkadaşıyla yaşadığı anlaşmazlık sonucu annesiyle ciddi bir tartışmaya girdi.

Tartışmanın şiddetlenmesiyle birlikte genç kız, annesine bıçakla saldırdı ve ardından kendisine de zarar verdi. Bu dehşet verici olay sonucunda genç kızın annesi ve kendisi yaşamını yitirdi.

Olay, saat 16.00 sıralarında Çaldıran Mahallesi 529'uncu sokakta meydana geldi.

İddiaya göre; Ayşe Alagöz, kızı Dilara Alagöz'ün erkek arkadaşıyla görüşmesini istemediği ve cep telefonunu vermediği için tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönen tartışmada Dilara Alagöz, mutfaktan aldığı bıçakla annesini boynundan ve sırtından yaraladı.

Olayın ardından evden çıkan Dilara Alagöz, hayatına son verdi. Eczaneden eve dönen baba Hakkı Alagöz, evde eşinin cansız bedenini görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ekipler, Ayşe Alagöz'ün hayatını kaybettiğini belirledi. Ayşe Alagöz'ün cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Olayın ardından ifadesi alınan baba Hakkı Alagöz, "Annemle beraber 15.00 sıralarında eczaneye gittik. Evde kızım ve eşim vardı. Saat 15.45 sıralarında tekrar eve geldiğimde, eşim mutfak kısmında yerde yatıyordu. Kızım evde değildi" dedi. Hakkı Alagöz'ün annesi Ü.A. ise ifadesinde, "Gelinim, torunumun erkek arkadaşı olduğunu biliyordu ve görüşmelerini istemiyordu. Ayrıca torunum uyuşturucu kullanıyordu. Hem gelinimin hem de kızının psikolojileri bozuktu" diye konuştu.

Öte yandan olayın ardından Dilara Alagöz'ün telefonunda, "Annemi öldürdüm intihar ediyorum" şeklinde not olduğu ve aile üyelerinin telefon numaralarının ve olayın yaşandığı evin adresini yazdığı ortaya çıktı.

Bakmadan Geçme