Müdür Özsoy'dan Veda Ziyaretleri

Van Gençlik ve Spor İl Müdürü görevinden İstanbul Vakıflar II. Bölge Müdürü olarak atanan Arif Özsoy veda ziyaretlerine başladı.

Fahrettin Yiğit

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan kararname ile Van’daki görevinden alınarak Vakıflar Genel Müdürlüğünde açık bulunan İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğüne Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy atandı. Müdür Arif Özsoy yeni görevi öncesi Van’da veda ziyaretlerine başladı. Özsoy, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Ozan Balcı, AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu’ni ziyaret ederek veda ziyaretinde bulundu. Van Valisi Ozan Balcı tarafından Müdür Arif Özsoy’a Van’daki hizmetlerinden dolayı teşekkür ve başarı belgesi takdim edildi.

Resim

ARİF ÖZSOY KİMDİR? 

1970 yılında Mecitözü / Çorum’da doğdu. Evli ve 4 çocuk babası olan Arif Özsoy, İlk ve Ortaöğretimini Çorum’da tamamladı. 1998 yılında Açık Öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Fakültesinden, 2010 yılında ise Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünden  mezun olan Özsoy, 1993-2005 Yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığında görev yaptı. 2005-2006 yıllarında Çorum Tapu Sicil Müdürlüğünde görev yapan  Arif Özsoy, 2006-2011 yılları arasında Çorum Dernekler İl Müdürlüğünde görev yaptı. 2011-2013 yılları arasında Ağrı İbrahim Çeçen  Üniversitesi sekterliği, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevinde bulunduktan sonra, 2013-2015 yılları  arasında Sakarya Sabahattin Zaim Yurt Müdürlüğünde Yurt Müdürü olarak görev aldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Resmi Gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararıyla 09 Temmuz 2020 tarihinde Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine asaleten atanan Arif Özsoy, 16 Mayıs 2022 tarihinde ise Van Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı. 15.09.2023 tarihinde ise , İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğüne atandı. Arif Özsoy evli ve 4 çocuk babasıdır.

Vansesi Haber
 

Van Sesi Haber Merkezi

Bakmadan Geçme