Kaymakam Aydoğan Çalışmaları İnceledi

Van'ın Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, ilçede devam eden projeler ve çalışmaları ziyaret ederek personellerden bilgi aldı.

Fahrettin Yiğit

Van’ın Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, Muradiye Belediyesi tarafından ilçenin spor ve sanat alanında kalkınması amacıyla yapılan Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonu projesini yerinde inleyerek proje alanındaki personellerde bilgi alarak kolaylıklar diledi. Aydoğan, ilçenin en büyük sorunu olan doğlagaz ve ulaşım kalitesi sorununu sonlandırmak için mahallelerde devam eden doğalgaz döşeme ve yapımına başlanan kilit parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi çalışmalarını inceledi. Aynı zamanda ilçeye değer katacak olan yaşam projelerinde biri olan park yapım projelerindede çalışmalar aralıksız devam ediyor. Resim

Açıklamalarda bulunan Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, Muradiye halkımız için elimizden gelen tüm çabaları gösteriyoruz. İnşallah en kısa sürede devam eden çalışmalarımızı tamamlayarak Muradiye halkımızın hizmetine sunacağız, projelerin tamamlanmasının akabininde ilçemize değer katacak daha yaşanılabilir bir Muradiye için hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz.” Dedi.

Vansesi Haber
 

Van Sesi Özel Haber

Bakmadan Geçme