Bu olay camide ilk kez yaşanıyor: 1 lira için hastaneye kaldırıldı!

Beypazarı ilçesindeki bir caminin tuvaletinde çalışan Hakan G. (31), 1 TL ücretini ödemeyen iddia edilen Ali B.'yi (25) göğsünden bıçaklayarak ağır yaraladı. İşte detaylar...

Bu olay camide ilk kez yaşanıyor: 1 lira için hastaneye kaldırıldı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ankara'nın İstiklal Mahallesi'nde bulunan Sultan Alaaddin Camisi'nde, saat 16.00 sularında korkunç bir hadise yaşandı. Caminin tuvaletinde görevli olan Hakan G., iddiaya göre 1 TL ücretini ödemediği belirtilen Ali B. ile sözlü bir anlaşmazlığa girdi.

İstiklal Mahallesi'ndeki Sultan Alaaddin Camisi'nde, saat 16.00 sıralarında korkunç bir olay meydana geldi. Caminin tuvaletinde görevli olduğu ifade edilen Hakan G., iddiaya göre 1 TL ücretini vermeyen Ali B. ile tartıştı.

Ankara'nın İstiklal Mahallesi'nde bulunan Sultan Alaaddin Camisi'nde dehşet anları yaşandı. Saat 16.00 sularında, caminin tuvaletinde görevli olan Hakan G., iddiaya göre 1 TL ücretini ödemediği belirtilen Ali B. ile sözlü bir tartışmaya girişti.


Olayın haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Beypazarı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ali B.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Hakan G. isimli şüpheli ise gözaltına alınarak sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili detaylı soruşturma titizlikle yürütülüyor.

Sultan Alaaddin Camisi'nde, İstiklal Mahallesi'nde saat 16.00 civarında ürkütücü bir olay gerçekleşti. Caminin tuvaletinde görevli olduğu belirtilen Hakan G., iddiaya göre 1 TL ücretini ödemediği ileri sürülen Ali B.'yi göğsünden bıçaklayarak ağır yaraladı.

Van Sesi Özel Haber

Bakmadan Geçme